Zetor Proxima Power

Proxima Power seeria traktorite peamiseks eriomaduseks on uusimat tüüpi hüdrauliline süstikrevers, mis võimaldab traktori liikumissuuna kiiret vahetamist käigult.

MOOTOR
Proxima Power traktorite 4-silindrilise turboülelaadimisega ja põlemisõhu vahejahutiga mootorid on töökindlad, madalate kasutuskuludega ja kestavad kaua, vastavad TIER III saastestandardi piirangutele. Üheosaline mootori kate on kergesti üles pööratav ja võimaldab takistuseta ligipääsu mootori kõikidele peamistele osadele traktori tehnilisel hooldamisel.

TRANSMISSIOON
Kolm koormusvahetatavat (power shift) käiku igas käigukrupis ja süstikrevers (power shuttle) võimaldavad juhil 24 edaspidi ja 24 tagurpidi käigu ja liikumissuuna takistuseta vahetamist. Süstikreversi lülitushoob paikneb juhi vasaku käe ulatuses. Elektrohüdrauliliselt lülitatav jõuvõtuvõlli mitmekettaline sidur võimaldab mootori suure pöördemomendi ülekandmist. Jõuvõtuvõlli ergonoomiline lüliti paikneb kabiini raami parempoolsel osal. Esisilla suur kandevõime- 23kN ja traktori väike pöörderaadius, mis tagab silmapaistva manööverdusvõime, teevad Proxima Power`ist ideaalse traktori intensiivseks töötamiseks laaduritega.

KABIIN
Proxima Power traktorite kabiinid on väga ruumikad ja mugavad. Sagedamini kasutatavad juhtimisseadmed on koondatud juhi parema käe alla. Juhtimisseadmete disain ja nende ergonoomiline paigutus muudab traktoriga töötamise nauditavaks. Konkurentsivõimeline varustatus hõlmab järgmisi seadmeid:

  • Hüdrosüsteemi siibrite lülitushoovad on integreeritud parempoolsesse kattepaneeli, milles paiknevad veel hoiulaegas, ühenduspistik ja sigarisüütur;
  • Uus katus;
  • Mitmekihiline kummist põrandakate, mis hõlbustab puhastamist ja on väga heaks heli- ja soojusisolaatoriks;
  • 175 -liitrilise mahutavusega kütusepaak.