Zetor Proxima Plus

Proxima Plus traktorite loomisel on keskendutud hoolduse lihtsusele, suurele tööressursile, universaalsusele ja madalale maksumusele.

MOOTOR
Zetor Proxima Plus traktoritel on Zetor mootorid, mis vastavad TIER III saastestandardi nõuetele ning on väga töökindlad ja madalate kasutuskuludega. Mootorite jahutusventilaatoritel on viskoossidur, mis tagab energiasäästu ja vähendab müra.

TRANSMISSIOONID
Sujuva lülitamisega 16 x 16 (power shift) transmissioonil on sünkroniseeritu mehhaaniline revers, mille hoob paikneb armatuurlaual. Tagumisel jõuvõtuvõllil on sujuvat lülitamist tagav mitmekettaline märgsidur. Jõuvõtuvõllil on lisaks sõltumatule pöörlemissagedustele ka sõltuv pöörlemissagedus ning võimalus jõuvõtuvõlli pöörlemise reverseerimiseks ka mitteliikuval traktoril.

EESMINE KOLMEPUNKTILINE RIPPSÜSTEEM JA EESMINE JÕUVÕTUVÕLL
(lisavarustus)
Proxima seeria traktorid varustatakse tellimisel eesmise rippsüsteemi ja jõuvõtuvõlliga (ZUIDBERG).*Eesmise rippsüsteemi tõstevõime on 2300 kg *Eesmise jõuvõtuvõlli märg-ketassidurit lülitatakse elektrohüdrauliliselt *Eesmise jõuvõtuvõlli maksimaalne väljundvõimsus on 60 kW *Eesmine jõuvõtuvõll varustatakse tellimisel kas 6- või 21-nuudilise otsikuga

KABIIN
Kabiinis on kõik peamised juhtimisseadmed ergonoomiliselt paigaldatud ja analoognäidikute paneel on kergesti jälgitav. Kabiini uuteks elementideks on: *Uus katus *Parempoolsel poritiival on integreeritud kate, millesse on koondtatud hüdrosüsteemide juhtimisseadmed, panipaik, 3-tihvtiline pistikupesa ja sigarisüütur * 150-liitrilise mahutavusega kütusepaak *Galvaanilise kattega trepiastmed

TRAKTORI KÄIGUOSA
*Maksimaalne kiirus on 40 km/h (30 km/h valikvarustuses)
*Uute mõõtmetega rehvid: 540/65R34, 520/70R34 või 600/65R34