Zetor Forterra

Zetor Forterra traktoreid iseloomustavad järgmised sõnad: traditsioonid,töökindlus, kvaliteet, võimsus, vastupidavus.  Forterra traktoreid iseloomustab eriti heade parameetritega power shift transmissioon.

MOOTORID
Zetor Forterra traktoritel kasutatakse Zetori 4-silindrilisi mootoreid, millel on turboülelaadimine ja põlemisõhu vahejahuti. Uusima mootoritehnoloogia kasutamine tagab suure võimsuse, 37%-lise pöördemomendi varu ja väljapaistva kütusesäästu. Mootorite jahutusventilaatoritel on viskoossidur, mis tagab energiasäästu ja vähendab müra.

TRANSMISSIOON
Kolme koormuse all vahetatava käiguga igas käigugrupis (power shift) ja sünkroniseeritud reversiga transmissioon võimaldab 24 x 18 käigu sujuvat lülitamist. Power shift käikude ja sünkroniseeritud reversi lülitusnupud paiknevad käigukangil. Kõikidel mudelite siduriketastel on metallkeraamilised katted, mis tõstavad traktorite jõudlust ja töökindlust. Power shift transmissiooni ja jõuvõtuvõlli hüdrosidurite juhtimiseks loodi uus hüdrojaoti.

KABIIN
Kabiinis on kõik peamised juhtimisseadmed ergonoomiliselt paigaldatud ja analoognäidikute paneel on kergesti jälgitav. Kabiini uuteks elementideks on: *205 liitrilise mahutavusega kütusepaak *Uus katus * Akude uus paigalduskoht kabiini all * Galvaanilise kattega trepiastmed * Parempoolsel poritiival on integreeritud kate, millesse on koondatud hüdrosüsteemide juhtimisseadmed, panipaik, pistikupesa ja sigarisüütur * Uus põrandakate, mis on heaks heliisolatsiooniks

EESMINE KOLMEPUNKTILINE RIPPSÜSTEEM JA EESMINE JÕUVÕTUVÕLL
(lisavarustus)
Forterra seeria traktorid varustatakse tellimisel eesmise rippsüsteemi ja jõuvõtuvõlliga (ZUIDBERG) * Eesmise rippsüsteemi tõstevõime on 3500 kg *Eesmise jõuvõtuvõlli märg-ketassidurit lülitatakse elektrohüdrauliliselt *Eesmise jõuvõtuvõlli maksimaalne väljundvõimsus on 60kW *Eesmine jõuvõtuvõll varustatakse tellimisel kas 6- või 21-nuudilise otsikuga

REHVID
Uuendusena saadaval rehvivalikus: 600/65R38 või 520/70R38