Ettevõttest

 

AgroFort OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Meie eesmärgiks on pakkuda Eesti põllumehele professionaalset põllumajandustehnikat õiglase hinnaga.

Meie meeskond omab kogemusi põllumajandusseadmete müügi ja finantseerimise valdkonnas juba alates 1996. aastast. Pakume oma klientidele nõustamist ja paindlikke terviklahendusi.

Seadmete tootevalikus on intensiivseks tööks mõeldud väga vastupidavad masinad, mis sobivad Eesti kliimasse ja meie kivistele maadele. Kõik pakutavad seadmed on toodetud Lääne-Euroopas pikkade põllumajandus-traditsioonidega riikides: Saksamaa, Holland, Taani, Tšehhi, Prantsusmaa. Kõikidele uutele seadmetele rakendub tehasegarantii, tagatud on hooldus ning operatiivne varuosade ja kuludetailide kättesaadavus. Lisaks pakume Eestist ja EL-st pärinevat vähekasutatud põllu- ja metsatehnikat. Riskide maandamiseks on võimalik kasutatud tehnikale tagada garantii läbi AgroFort OÜ.

AgroFort OÜ on muuhulgas Peetri Talutehnika (Maskin Grupp OÜ) koostööpartner ja ametlik edasimüüja Lääne-Eesti regioonis. Esindatud on kõik Peetri Talutehnika pakutavad kaubamärgid ning tagatud on ootuspärane ning ladus hooldus- ja garantiiteenus. 

Hindame kõrgelt avatud ning pikaajalist koostööd oma klientide ja koostööpartneritega.

 

Asjalikku koostööd soovides,
AgroFort OÜ